Bu transferlere şapka çıkarılır

16/07/2018 22:01 1453

 

Adana Demirspor yaptığı ye yapacağı transferler ile süper bir kadro kurmak için çaba sarf ediyor. Kuşkusuz burada başkan Murat Sancak'ın katkılarını kimse inkar edemez.

Süper Lig futbolcuları dahil olmak üzere birçok futbolcunun Adana Demirspor forması giymek istediği kulağımıza geliyor. Senelerden beri bu düzeyde futbolcu topluluğunu bu kulüp görmedi.

Kulağımıza birçok isim geliyor gelmesine ancak tecrübeli Sportif Direktör Tanju Çolak, birçok ismi eleyerek Adana Demirspor formasına layık olan isimleri ön plana çıkartıyor ve onlar ile anlaşma imkanları arıyor.

Tabi Başkan Murat Sancak'ın özellikle yabancı futbolcularda titiz davrandığını ve acele etmediği de kulağımıza geliyor.

Örneğin Mitroviç, Başkan Murat Sancak olmasa Adana Demirspor'a gelir mi? Hiç sanmıyorum. Borç içinde yüzen ve her sezon kadro kurmakta zorlanan bir kulübe kim gelmek ister ki?

Bu sezon transfer edilen futbolcular inanın üst düzey isimlerden kurulu olacak.

Yeni sezon hazırlıklarını Kızılcahamam Patalya otelde sürdüren Adana Demirspor Teknik Direktör Hakan Kutlu nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor. Genelde güç ve kondisyon ağırlıklı antrenmanlar yapan Şimşek önümüzdeki günlerde hazırlık maçları yaparak taktiksel oluşumunu hayata geçirmek için çalışacak. Teknik direktör Hakan Kutlu'nun takımdaki futbolcuların kapasitesine göre taktik anlayışı olacaktır. Hazırlık maçlarında da bu oluşum yavaş yavaş oturacaktır.

Taraftarlar merak etmesinler. Uzun zamandan beri hayallerini süsleyecek takım oluşacak. Burada hep beraber Başkan Murat Sancak'ı desteklememiz gerekiyor. Bekleyin ve izleyin ligin en iyi kadrosunu başkan Murat Sancak kuracaktır.