BU TAKIMIN HALİ NE?

21/02/2018 15:33 1382

Şu düştüğümüz duruma bakar mısınız?

İçeride dışarıda yediğimiz “tokatlar ile” düşme potasının çizgisinde duruyoruz. Alınacak 1 mağlubiyet telafisi olmayan sonuçlar doğuracaktır. Acaba Adana Demirspor yönetimi bunun farkında mı?

Taraftar istifa diye bağırıyor, futbolcuların umurunda bile değil. Bu takımın Sportif Direktörü Gürcan Aday’a sormak istiyorum.

“BU TRANSFERLERİ SENDEN HABERSİZ Mİ YAPTILAR? BU TRANSFERLER YAPILIRKEN HİÇ Mİ GÖRÜŞ BELİRTMEDİN? BU FUTBOLCULAR İLE SAVAŞA ÇIKILMAZ DEMEDİN Mİ? ADANA DEMİRSPOR TARAFTARI, BU TAKIMIN BAŞINA SPORTİF DİREKTÖR OLARAK GELDİĞİN ZAMAN ‘DERİN BİR OH’ ÇEKMİŞTİ. GÜRCAN ADAY GELDİ ARTIK SIRTIMİZ YERE GELMEZ DEMİŞLERDİ. NİYE YALAN SÖYLEYEYİM BEN DE ÖYLE DÜŞÜNMÜŞTÜM. ANCAK SIRTIMIZ YERDEN KALKMADI. BU TAKIMIN HALİ NE, BUNUN SORUMLUSU KİM?

Biz yazıyoruz biz dinliyoruz. Herkes dağlardan serin. Kimsenin umurunda değil Adana Demirspor. Adana Demirspor tarihini bilmeyen yöneticiler var bu yönetimde, hiçbir iş yapmıyorlar ancak, havalarından da geçilmiyor!

Takım küme düşüyor beyler orada mısınız?

Boluspor’a evinde mağlup olan bir kadro ile nasıl bir mücadele edilecek bilmiyorum. Mustafa Uğur, büyük vaatler ile bu takımın başına geldi.  Üzgünüm diyor üzülmek çare değil sayın Uğur. Çözüm ne? Kendine güvenmiyorsan niye geldin bu takımın başına. Doğru Adana Demirspor büyük camia, nasıl olsa paran kalmaz. Sen de haklısın, bu takıma gelen darbe vuruyor giden darbe vuruyor. Eğer Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü yardım etmesin bu takım jet hızı ile Üçüncü lige kadar düşer. Bu takımın borç batağında olduğunu biliyoruz. Kimsenin “GIKI” çıkmıyor. Suni projeler ile insanları uyutuyorsunuz. Yönetim kurulundaki beyler sezon bitti elle tutulur bir tek projenizi söyleyin?

Yok…

Kimseden ses seda çıkmıyor…

Yazık bu taraftara yazık, yaz, kış demeden bu takımı yalnız bırakmıyorlar. Gençler harçlıklarını maça girmek için biriktiriyor. Tek istekleri güçlü bir kadro ile mücadele etmek. Şampiyon olamıyorsan bile “EZİLMEYECEK” bir kadro görmek istiyorlar.. İstedikleri zor bir şey mi? Bir sezon daha geçti, her sezon olduğu gibi bizlere yine “HÜSRAN DOLU BİR SEZON” kaldı.

**** **** ****

KAPLAN BİLDİĞİNİZ GİBİ

Adanaspor ligin dibine demir atmış takımlardan Manisaspor’u yenerken” ecel terleri” döktü. Bu kadrodan umutluyduk. Daha doğrusu devre arasında yapılacak transferlerde kaliteli isimler alınacak ve Toros Kaplanı içeride dışarıda rakiplerinin “Korkulu rüyası” olacaktı. Ancak “evdeki hesap çarşıya uymadı” yapılan transferler bu takımı hedefe taşıyacak kalitede değildi. Yani Adanaspor’un hedefine ulaşması için bu transferler yetersizdi. Oynanan futbol ve alınan skorlar arzu edilen ilk 6 takım arasına girmek için bence yeterli değil.

Ancak 3 puanlık sistemde herşey olabilir. 3-4 maçlık bir seri yakalayan takım ortalığı karıştırıyor. Adanaspor’da bu seriyi yakalar ise hedefine ulaşma şansını yakalar.