BU TAKIM MI?

30/10/2017 22:08 1342

Sahasında şampiyonluk mücadelesi veren Giresunspor’u yenemiyorsan, sen de şampiyon olamazsın. Geçtiğimiz hafta yazmıştım. İçeride ki maçlardan 3 puan çıkartacaksın, deplasmandan puan getireceksin.

Adana Demirspor takımı bunların hangisini yapıyor?

Yazık, çok yazık…

Sezon başında ekonomik davranacağız ve pahalı transferler yapmayacağız diyordu Adana Demirspor yönetimi. Öyle de yaptılar, peki yapılan bu transferler kaçıncı sınıf futbolculardan oluşuyor? Geçmiş yıllar dahil “hatalardan ders çıkartamayan” Adana Demirspor yönetimi beni hiç şaşırtmadı. Sezon başında güveniyordum, geçmiş yıllardan “dersler” alışlardır diye düşünüyordum, yanılmışım.

10 hafta geride kaldı, sezon başında verilen vaatler nerede. Projeler hayata geçirilecekti ne oldu? Sır gibi saklanan projeler bu takımın gelecekteki teminatı olacaktı.

Demek ki “evdeki hesap, çarşıya uymadı.”

Yönetimden birkaç isim para harcıyor. Kimin ne kadar para harcadığını aşağı yukarı biliyoruz. Peki bu yönetim bu sezonu bitirir mi?

Artık Teknik direktör Giray Bulak yok.  Bence hatayı teknik direktörden önce yönetim yaptı. Çünkü yapılan transferleri teknik direktör Giray Bulak yapmadı. Adana Demirspor yönetimi yaptı. En kolay olan teknik direktörü yollamak ve yeni teknik direktörden başarı beklemektir. Bu kadro ile “zor dostum zor.”

Gelecek teknik direktör Giray Bulak’tan iyi mi olacak. Peki futbolcular ne olacak? Devre arasına kadar bu futbolcular ile oynayacaksın. Maddi sıkıntı “kapıyı çalarken” yapacağın bu harcamayı nasıl açıklayacaksınız. Gelen hoca da başarısız olursa ne olacak?