Botaşsporlu Kerim Taşkıran ve Adana

16/06/2017 02:44 1340

1984 yılından bu yana Adana ve Türk bayan basketbol tarihine altın harflerle ismini yazdıran  Botaşspor, Türk bayan Milli takımlarına her kategoride oyuncu, antrenör ve yönetici vermiş sözün özü Türk bayan basketbolunun çimentosu olmayı başardı.

Botaşspor Adana'dan Ankara’ya tüm engellere rağmen götürmeyi başaran veya başaracak olan kulüp başkanı Kerim Taşkıran’ı takdir ediyorum!

 Binlerce öğrencisi ve velilerin ağlamalarına ve haykırışlarına rağmen Botaşspor’u Ankara’ya taşıyan veya taşımaya çalışan Kerim Taşkıran başkanı takdir ediyorum!

Adana'da ki tüm bürokratların, milletvekillerinin haykırışlarına rağmen Botaşspor’u Ankara takımı yapan veya yapmaya çalışan Kerim Taşkıran’ı takdir ediyorum!

Telefonla Adana’da Oğuzhan Delen arkadaşımızı arayan Botaşsporlu yöneticinin -Botaşspor Adana’nındır asla götürmeyeceğiz- diye söz veren yetkiliye rağmen takımı Ankara’ya taşıyan veya taşımaya çalışan Kerim Taşkıran’ı takdir ediyorum!

Evet Adana’lılar bizim kuvvetimiz ve gücümüz Adana olarak bu kadarmış. Artık sandık başına gittiğimiz de bir değil  iki değil binlerce kez düşünelim. Adanalı yetkililerin gücü bu kadarmış yazık diyelim!

Bir de bence en önemlisi gemiyi en son biz terk edeceğiz. Biz o minicik kalpleri Botaş için atan miniklerle, onların anne ve babaları ile bu gemiyi en son biz terk edeceğiz. Ortada kalmış gibi ayak yalın başı kabak kaçanlardan değiliz çünkü biz ADANALIYIK.