BAŞKANA KULAK VERİN

30/07/2018 01:49 1208

 

Adana Demirspor son yılların en iyi kadrosunu kurdu. Henüz transfer sezonu bitmedi ve 1-2 futbolcu daha sanıyorum yolda.

Yapılan hazırlık maçlarına sakın bakmayın. Hiç bir takım şuanda hazır değil. Hele hele Adana Demirspor gibi takımı baştan kuran takımların 5-6 hafta da ancak kendilerine geleceklerini biliyoruz.

Haftalardır ısrarla peşinden koşulan ve ikinci hamle de Sportif Direktör Tanju Çolak'ın üstün gayreti ile Adana Demirspor'a kazandıran Mikhael Pote sonunda imzayı attı.

Pote 2015-17 tarihlerinde iki sezon üst üste gol kralı olma başarısı göstermiş bir isim. Attığı gollerdeki fırsatçılığı ve son vuruşları tartışılmaz. Sanırım Tanju Çolak'da bunu iyi bildiği için ısrar ile bu futbolcunun üzerinde durdu. Tamam taraftar istiyor ancak maliyetini kimse bilmiyor. Başkan Murat Sancak dışında bu kulübün başında kim olursa olsun bu transfere okey vermezdi. Benim tek düşüncem bu sezon Pote aldığı yüklü miktarda paranın hakkını verebilecek mi?

Ayrıca Kayserispor'un 22 yaşındaki orta sahası Erdal Öztürk ile bir yıllık kiralanarak Mavi-Lacivertli kulübe kazandırıldı.

Adana Demirspor teknik patronu Hakan Kutlu'nun bu derin kadrodan nasıl bir 11 çıkartacağını inanın şimdiden merak ediyorum. Çünkü alınan oyuncuların hemen hemen hepsi çok yönlü futbolcular, klasları tartışılmaz.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı.'Kendilerinin taşın altına ellerini koyduklarını, sıranın taraftara geldiğini söyledi'.

Başkan yerden göğe kadar haklı arkadaşlar. Şimdi sıra taraftarda. Sezonluk Kombine fiatları açıklandı. İnanıyorum ki bu sezon bu biletler tükenecektir. Önümüzdeki günlerde satışa sunulacak olan biletlere Adana dışından da almak isteyenler var, kulağıma geliyor.

Başkan Murat Sancak, bu sezon Adana Demirspor'u Süper Lige çıkartmak için elinden geleni yapıyor. Yaptıkları da ortada. Önümüzde uzun haftalar var. Takımın gidişatına göre ileri ki günlerde çok şey de değişebilir. Başkan Murat Sancak'a güvenin, gerisini merak etmeyin.