ASKİSpor’a tarihi fark

17/12/2017 21:48 1250

Şimdiye kadar gerek bu köşemden gerekse televizyondaki programlarımda, gerekse bazı basketbol söyleşilerinde hep oyuncuların arkasında durdum.

Askispor’ un Adana markası olduğunu ve bu takımın ligde var olmasını savundum. Ama önceki günkü  Beşiktaş maçından sonra Askisporlu oyuncuların diğer takımlardaki oyuncularla arasında sıklet farkı oyuncu olarak kalite farkı olduğunu söylemek maalesef zorunda  bırakıldım. " Paramı Alamıyorum." diyorsan müsabakaya çıkmayacaksın; çıkıyorsan hiçbir şey düşünmeden oynayacaksın.

Ancak başta bu oyuncuları bu takıma öneren  alan ve bu ücretleri laik gören yöneticilere sesleniyorum; "YAZIK" nasıl bir mukavele imzaladınız? Giden antrenör ASKİSpor’u o kadar çok seviyor ki aylarca maaş almadan ASKİSpor’da çalışmış ve mukavelesi fesh edilemiyor???

"YAZIK"

Oyunculara gelince basketbolu mu bırakıyorsunuz… Seneye transfer yapmayacak mısınız ? Bu ne boş vermişlik, bu ne rahatlık?

Bakın İÜSK takımı sizden kötü kadro olduğu için yendiniz. İkinci yarı iki takviye ile sizi yenerler. Benden söylemesi. Bu takım Adana’nın takımıdır. Şuan yönetimde olan Yüksel Durna ve ekibinin çok iyi niyetli olduğundan da eminim , Ancak takımın bu kayıplarının da onlara en yakın olduğu gibi görünen insanları da mutlu ettiğini görebiliyorum. Bu takımı Başkan Yüksel Durna ve ekibi yapmadı ancak şartlar ne olursa olsun bu takımı ligde tutmak şart. Bana soracak olursanız , bu takıma iyi bir 4 numara oynayan Türk oyuncu şart